Prosinec 2007

DVD Niemand hört dich

31. prosince 2007 v 23:54 | €vule |  CD & DVD
Tracklisting:
Intro
01 So wie du
02 Neustart
03 Es kommt der Tag
04 Warum
05 Geht ab
06 Himmel hilf
07 Wie es ist
08 Revolution
09 Positiv
10 Dein Echo
11 Niemand hört dich
12 Vorbei
13 Fühlst du
14 Neuer Tag

Videos
So Wie Du
Revolution
Vorbei
Geht Ab
Neustart

Making Of
Making Of Revolution
Making Of Vorbei
Making Of Live in Heidelberg

Franky na autogramiádě

31. prosince 2007 v 20:59 | €vule |  Franky
By mě zajímalo, co dělá ?? :)

Best friends II. díl

31. prosince 2007 v 19:57 | €vule |  Best friends
Odpoledne se rozvalím u bazénu, abych mohla chytat bronz. "To je nuda!! Asi půjdu na solárko!!" křikne mamka a už si to ke mně šine. "Na solárko: Mami, vždyť svítí slunko. Si v poho?" zapochybuji nad jejím zdravím. "No a?" pokrčí rameny. "A nespal se!" rozkáže mi. No já to asi fakt ovlivním no… xD Pochvíli ticha, kdy si já v hlavě přebírám jestli nemá úpal, promluví: "Hele Andry, toho kluka se drž! Je to kus," mrkne na mě. Oh bože co to mele? Jakej kus? "Cože?" vylítnu do sedu a udiveně na ni zírám. "No ten jak ses s ním dneska líbala před domem," upřesní. OMG! Ona má fakt úpal. Vždyť to byl Franky!!!! Jenom sme si dali přátelskou pusu na rozloučení. "Myslíš Frankyho?" pozvednu tázavě obočí. "Oh, to byl Franky??" zhrozí se. "Ano mami to byl Franky," zopakuji se smíchem. "Ziegler jo?" "Jo!" zopakuji. Chvíli mlčí a nic neřiká. "Kdybych byla mladší Andreo, šla bych do něj!!" řekne a odejde. Cs, já mám fakt jeblou mámu. Asi je to tím sluníčkem. "Mami běž si lehnout!" křiknu za ní. "No dyť jdu! A nebuť drzá!!" pohrozí mi se vztyčeným prstem.

Nick Kids Choise Awards

31. prosince 2007 v 17:56 | €vule |  Band
Timo a Franky zde předávali cenu za nejlepší německý dětský seriál. Timo tu má sem tam dobrý momentky. A pokud vás to zajímá, vyhrál seriál "Ned's ultimativer schulwahnsinn" (Nedův ultimativní školní blázinec).Janík z profilu

31. prosince 2007 v 15:50 | €vule |  Jan
Tady se mi Jan mrtě líbí...

Kreslenej Jan

31. prosince 2007 v 15:04 | €vule |  Jan

Nevada Tan: Tournée [Episode 1]

30. prosince 2007 v 11:03 | €vule |  Videa

Kreslenej Timo

30. prosince 2007 v 8:26 | €vule |  Timo

Jan s fan (Lisa)

30. prosince 2007 v 8:24 | €vule |  Jan
LisamitJan.jpg picture by cool-nevada-tan

Divocí a rebelští: rapcore v srdci !

29. prosince 2007 v 19:01 | €vule |  Překlady
přeložila €vule pro http://nevada-tan-blog.blog.cz

Kopírovat pouze se zdrojem !
Tahle skupina je plná tajemství: pojmenovali se po vraždě. Na internetu se týdny schovávali za manga obrázky. DJ Jan maskuje svůj obličej vlněnou čepicí. Jejich rapcorový sound je temný, husté texty (všechny z T:mova pera) pojednávají o lásce, frustraci, smrti a ďáblu. Svým singlem "Revolution" vyzývají Nevada Tan děti k revoluci: "Škola, rodiče, stát, ptám se: co se děje?" Nováčci z Neumünsteru vložili do německé rockové scény nový důraz. David, T:mo a Linke se znají už od dětství a rockovali v různých skupinách. Jan a Juri se k nim přidali v roce 2005, frontman Franky (pochází z Heidelbergu) se s kluky seznámil až minulé léto v jednom fóru. "Nemáme hranice a nikomu se neklaníme," říká Jan. "Náš sound jde ze srdce!" Řeči šesti kluků jsou autentické, upřímné, důvěryhodné - opravdu výjimečná kapela! O tom se může každý přesvědčit na albu "Niemnad hört dich!" (vychází 20.4.). Že mají Nevada Tan energii i naživo, ukážou na svém turné po klubech: 15.4. Mnichov, 16.4. Kolín, 17.4. Hamburg, 18.4. Berlín.

Hlasování na Europe 2 TV

29. prosince 2007 v 13:39 | Nancy |  News
Tkže mám tu pro vás další hlasováááání!:-)) Tentokrát je to na francozský televizi Europe 2 ( tak nevim, kdo od koho, jestli naše rádio, nebo francouzská televize! xD ). Jsou tam s klipem Revolution. Stačí jenom kliknout na obrázek NT a vymalováno...:-)) Click
Já vim - děsná kvalita...:-))

Timo: "Na noc nic nenosím !"

29. prosince 2007 v 12:32 | €vule |  Články a rozhovory
přeložila €vule pro http://nevada-tan-blog.blog.cz
Kopírovat pouze se zdrojem !!
Bravo: Co byla tvoje nejhorší noční můra ?
Timo: David se se mnou zřítil s kolečkovým křeslem, já jsem přežil, on ne !

Bravo: Kdo je nejdůležitější člověk ve tvém životě ?
Timo: David a moje rodina.

Bravo: Čeho se fakt štítíš ?
Timo: Jana. (???)

Bravo: Co nosíš v noci ?
Timo: Nic. :)

Bravo: Co bys na světě změnil ?
Timo: Je toho moc, abych to nacpal do 2 řádků.

Bravo: Co byla tvoje oblíbená hračka, když jsi byl malý ?
Timo: Všecko od Lega.

Bravo: Co bys nikdy neudělal ?
Timo: Neporval bych se s Davidem.

Bravo: Co na sobě vůbec nemáš rád ?
Timo: Dokonalost svého těla. (si nějak moc myslí, ne ?)

Bravo: Jaký byl tvůj nejhorší módní úlet ?
Timo: Dlouhý vlasy.

Bravo: Co schováváš pod postelí ?
Timo: Erotický hračky.

Bravo: Máš nějaký talisman ? Pokud ano, jaký ?
Timo: Můj řetízek.

Bravo: Co si nejradši objednáváš v restauraci ?
Timo: Sushi.

Bravo: Jak by ses popsal třemi slovy ?
Timo :"Klidný, hlasitý a hezký."

Bravo: Máš nějaké motto nebo hlášku,která tě motivuje?
Timo: To říkají všichni, kteří takový časy prožívají. Ale není v jejich silách, aby o tom rozhodovali. Můžeš se jenom rozhodnout, co s časem, kterej ti by danej, uděláš.

Bravo: Na co nejraději koukáš v televizi ?
Timo: Na Scrubs.

Pár fotek €vule

29. prosince 2007 v 12:03 | €vule |  Our photos
Tak a s fotkama jsem na řadě já. :( Chjo, balzám na duši to určo nebude, ale co no ? Svůj obličej neřeším. Ta první fotka je dosti upravená, tak bledá nejsem. :D Jestli chcete, rozklikněte si to. ;)

Rozhovor s Davidem o T:movi

29. prosince 2007 v 11:57 | Nancy |  Články a rozhovory
Přeložila Marti.Kaulitz pro nevada-tan.blog.cz
Přítele má každý, ale přátelství mezi kytaristou Davidem a raperem Timem je něco jiného.Znají už přes 16 let, každý ví o tom druhém všechno! David by dal za Tima všecko a přesně tak i naopak. V BRAVU David mluví poprvé o jeho pevným vztahu s nejlepším kamarádem...
Bravo: Jak je to s Timem?
Timo je můj nejlepší přítel! A tak to i bylo!
Bravo: Jak dlouho se už znáte?
Když jsem se s Timem poznal ,měl 4 roky a já 3roky. Byli jsme ve stejné školce a oba jsme byli totální outsideři. Proto jsme si spolu hráli. Po školce často chodil k nám.

Miluju ho ? 6. KONEC

29. prosince 2007 v 9:46 | €vule |  Miluju ho ?
"Jemi líto,ale přišelo ohodně krve a zemřel" "Ale to...ne...."řekla jsem "Můžeme ho vidět?" zeptal se DAvid.Měl vážně od breku malinko.Vždyť mu umřel skoro brácha a mě přítel.Jedná opora,kterou jsem měla,když miumřeli rodiče.Vždyť jsem tak sama.Šli jsme takovou divnou chodbou a přišli jsme na operační sál.Timo tam ležel.A byl tak světlý,a měl modrou pusu.Vypadal jao zmrzlý."Ježiši neee.....to nemůže bát pravda.Neeeeee.Já ho miluju.Timo neopouštěj mě prosím"strašně jsem brčela.A radši jsem šla na vzduch.Za chvíli přišel DAvid a Franky.Něco rešili"Do prdele Davide.Teď se naše skupina rozpadá.Co řeknem fanouškům.Vzapamtuj se.Mě tay chybí.Ale život jde dál.A co budeme dělat?"a pak zšli za roh.DAvid je strašně smutný.Poznám to na něm.Šla jsem do parku.Nemohla jsem tomu uvěřit ale ne ...fotograf"slečno...slečno....vy chodíte s Timem ze skupiny Nevada tan že?" "Víte co jděte všichni doprdele.Nevim co je vám do toho a teď me neotravujte." a uteekla jsem najedno mi zazvonil mobil"A no ?"byl to JAn"Zuzko,přijeĎ k nám peosi." "Jo jasně za 5 minut jsem tam" .Tak jsemšla"Čau kluci" "Ahoj"řekli všichni najednou"Víš Zuzko,měli b jsme se dohodnout,že uspořáddáme třeba zetra tiskovku,kde budeš i ty,a pozítří dělámepohřeb.A pozeveme i fanoušky,a asi ukončíe skupinu.BEz něj...to nebude ono."řekl Mi franky"Počkej počkej,s tou tiskovou a pohřbem souhlasím,ale skupina se nebude ukončovat.Timo by nechtěl,aby jste skončili.Víte.Uděejte to pro něj.Třeba JAn může bejt DJ a k tomu bejt raper.A nebo prostě budete pětka..no" "A co ty" zepta se mě Linke"Já po pohřbu se odstěhuju,do našeho domu v ČECHÁCH.Víte...a už se neuvidíme.Pardon" "Ne Zuzko to nedělej"řekl Linke"Já musim Chrisi.Musim promiŇ a pak mi zavolejte v koli kzejtra ju?" "Jo pa".Chrisi??Já mu řekla Chrisi.Porč?Když jsem přišla domu.pOMALU JSEM ZASE PŘIPRAVOvala Timovi věci.ZAčala jsem u toho brečet.Dám je do aukce,a ty peníze dám do dětskejch domovů.PAk mi přišla smska od DAvida:CAU TAK ZEJTRA V JEDNU TE VIVEDNEME.jU?A POJEDEME.TAK PA DAVID.

RÁNO:
Vstala jsem v jedenáct.RYchle jsem se šla oblíknout,upravitučesat.a hlavně připravit co říct,ptž kluci to chtěj nechat namě.Aby jsem to řekla fanynkám.V jednu tu jsou kluci."Čau Zuzko,sluší ti to" "Díky"BYl to DAvid,klui čekaj v autě."Připravena?""Jo jasně,doufám že jo"Jeli jsme asi 20 minut,v autě jsme byli všichni ticho.Jen jsem byla slyšet já,jak potahuju a brečim.Když jsme dorazili a místo bylo tam strašně moc fotorafů,a hlavně fanyny.Nikdo nevěděwl nic o Timo.BYli tam transparebty.TIMO MILUJEME TE.atd.Bylo to strašný.Šli jsme do zákulisí,a 5 minut jsme se připravovali.PAk jsem slyšela moderátora"Dámi a pánové.TeĎ přijde skupina NEvada TAn a Timova přítelkyně ZUzana."TAk jsme šli.Všichni pištěli,ale když nikde neidli Tiam.Bylo jim to divný.Mikrofn jsem dostaa od modeátora do riky"Dobrý den,dámi,pánové a hlavně vy všehny fanynky.Jsme tu,aby jsem vám řekli.Jednu dost ,ael dost ošklivouvěc.HLavně pro mě ,kluky ze skupiny a vás.Predvčírem se Timo pokusil o sebevraždu,ale dostal se z toho.Ale najednou se to zhoršilo a...promiňte já nemůžu" začala jsem brčet a vlezla jsem Linkemu do náruče.Mikrofon si vzal Franky"No prostě Timo včera zemřel.Je nám to líto.Ale skupinapůjde dál.A chceme vás pozvat na jeho zítřejší pohřeb.Od 15 hodin."Slyšela jsem fanynky jak strašně brečej.A říkají jako že to není pravda atd.Já je neposlouchala ,nemohla jsem tomu taky uvěřit.Timo mi umřel.No prostě strašnýJ8 ho milovala a je to vše moje vina.Linke mě pořád objímal.Pak jsme šli zase do zákulisí."Kluci,nechcete zase u mě spát???Já tam nechci dneska,tu poslední oc bejt sama." "jo jasně"řekl David"My tě samotnou nenecháme" dodal Jan"Dík"řidičovi jsme řekli akm jedeme a jeli jsme kemě a Timovi.TeĎ vlastně ke mě.Bohužel:(Unás jse udělala popcorn,a dala jsme nas tůl vodku,colu a červený.KDo chce.Pustili jsme si video.Kdejsou kluci,hlane Timo a j taky.Pobrečeli jsme si.A usli.

DALŠÍ DEN:
Ráno jsme se připravili ajeli na hřbitov.Fanynky užčekali uk ostela.Kluci vybral iasi jen 100 lidí.A ty mohli dát kytku.Takh le topokračovalo.Ažjsme tam zbyli jen my.Kluci tamkytky dai.Čekalo se namě."Kluci,můžu tady bejt chvíl isama?Díky" kLUCI odešli a já mluvila k hrobu"Timo,proč jsi mi to udělal??Proč?Já tě miluu.Proč?T one.Co teĎ bez tebe budu dělat??CO?Řekni mi to.Timo varť se"pak za mnou přišel Linke"Zuzko,im j to pro tebe težký,ale musíš se s tim srovnat.Musiš." "LInke to nejde.Nejde to.PA za chvíli musim bejt na letiši.PA a miluju tě.MOc a vždycky budu.Ale tady zůstat nemůžu.Timo byla moje největší láska.MOc sem ho milovala.Moc.Prostě to nejde.Promiň"a políblajsem ho.Docela vášniě.Pak jsems e odtrhla a jela naletiště.KDyž jsme seděla v letadle.Přemýšlela jsem nad mým životem.Chtěla jsem s evrátit k Linkemu.Ale nejde to.Prostě to neje.Miluju ho.Lae já nemůžu vzpomínat a Tima.

O 5 MĚSÍCŮ POZDĚJI
Nevada tan začali zabodávat.Měli svěvý turné.Všichni zapoměli na človíčka jménem TImo.Jen já nezapoměla.A nikdynezapomenu. NIkdy


END,END ,END

--Nikýsek--

1x band

29. prosince 2007 v 9:41 | €vule |  Band
zdroj na fotce

Miluju ho ? 5.

29. prosince 2007 v 9:41 | €vule |  Miluju ho ?
Když jsme přijeli do Berlína.Hned jsme si rozdělili."Tak Linke a KArin,Timo Zuzík,JAn a Juri,David a já"zavelil Franky.KAždý jsme šl do svýho pooje a vybalili si.Přístí tejdenjedem zase doItálie na tejden.Klui maj volno,taknás pozavli.Teda mě a kArin."Tak co miláčku co budeme dělat?" "Tak můžem třeba do bazénu a do vířivky"řekla jsemmu.Tak jsmese šli převlíknout do plavek a šli"ČAU KAM JDETE?" ZEPTTAL SE dAVID"Do bazenu a vířivky." "Jdu s váma.Za chvíli jsem u vás".No tak jsme šli, a hned do vířivky."Pojď do bazénu"řekl David imovi.Notak šli a já tam zůstala sama"AHoj".kdo to řekl.Aha to byl Linke :("Hm čau.Co je???" "Nic jdu za tebou."a sedl sike mě.Bylo to strašný."a jak vám to klape??" zeptal se LInke"no úplně perfektně" a sebrala jsem se a šla do bazénu."Timo??Kde jsi??" hledaa jsem svýho boručka"Tady" a šla jsem k němu a začala ho líba,aby mě viděl Linke.Porč to dělám.Koho vůbec miluju.??

Linke a Timo se učí švýcar. němčinu

28. prosince 2007 v 14:45 | €vule |  Videa
Já nemůžu z toho Timovýho hlasu !

NT a jejich tourbus

28. prosince 2007 v 10:58 | Nancy |  News
Tak i NT maj tourbus, to je hustý...:-)) Ale jako není moc inteligentně navrženej - ten Jan odshora až dolů není moc nenápadnej...:-)))
No a tady je jejich tourbus obleženej fanynkama... Je to ve Francii, Paříž - Trabendo... Nechtěla bych!xD

Miluju ho ? 4.

28. prosince 2007 v 10:46 | €vule |  Miluju ho ?
Pořád jsem tomu nehla uvěřit.Linke má holku.Pro jsem byla tak blbá a musela jsem mu to říct až te´d..pozdě.Kolik je vlastně hodin?Kouknu se na hodiny a tam je 21:00.Tak se půjdu ožrat.Alespoň ten jejich vztah zapiu.Šla jsem do nejbližšího baru.Asive 3 ráno už jsem byla docela řádně opilá.Měla jsem v sobě 2 flašky vodky a jednu vína a asi 3 piva.Jé ten kluk támhle e tak pěknej.BY stál za hřích :D.JDu k němu"ČAU,jak se jmenujes" "Timo,ale vždyť mi se zname"A jo byl ot Timo,ale co,"A jo Timíčku,pojď sem" a přitáhla jsem si ho a políbila.No prostě jsem exot.Když jsem se od něj odtrhla,šli jsme k ná domu. Atam jakovždy jsmese spolu vyspaly.