Best Friends I. díl

26. prosince 2007 v 12:08 | Nancy/Negi |  Best friends
"Ahoj Franky!!" vřísknu a zavěsím se mu kolem krku. "Ahoj Andrejko!" líbne mě na tvář. "Tak co jak dopadlo výzo?" vytrhnu mu z rukou cár papíru! "Ani se neptej," rozesměje se. "Prosimtě!! Co by si chtěl?! Máš jen jednu trojku!" podivím se. Sakra! Sem zvědavá jak dopadnu já ve třeťáku! =oD "Chtěl jsem vyznamenání," poškrábe se ve vlasech. "Ty by si toho chtěl! Hele nejsi nějakej náročném?" břinknu ho rukou požárech až poskočí.

"Hele!.. Kam vyrazíme? Musíme to oslavit!" Jásám."Třeba do cukrošky! A zvu tě!" nabídne. "Nejsem proti!" usměju se a jednou rukou ho obejmu kolem pasu! On si svou ruku položí na má ramena a věnuje mi nádherný úsměv.
"Hele co je to támhle za kluka?" zpozorním, když se mi do zorného pole připlete cool kluk s kšilcnou. "To je můj soused, nedávno se přistěhovali," prozradí mi. "Je to super kluk! Dobře se s ním povídá, ale je trochu děvkař," říká mi věci, který sou mi celkem ukradený. "Že si mi o něm neřekl!" zatvářím se naoko uraženě."Nazdar bejku!" pozdraví ho poněkud zajímavě Franky. "Čusík! Hej neřekl si mi že máš holku!" vyčte mu se smíchem. S Frankym se na sebe nechápavě podíváme! "Ale já nejsem jeho holka!" bráním se. "Jo.. není! Je to moje nejlepší kamarádka a já jsem její nejlepší kamarád!" přidá se Franky. "Chápeš?" dodám se smíchem. "Ach táák….. nechápu….. nevadí!" usmívá se nevině. "Já jsem Timo!" podá mi ruku. "Já Andrea," stisknu mu tu jeho a mile se usměju. "Kam valíte?" zajímá se. "Do cukrošky. Oslavit výzo!" prozradí Franky. "Tak pojď s náma….. Timo!" nabídnu mu. "Rád!" věnuje mi šibalský kukuč. "A.. Franky platí!" dodám. " Jo? Tak to si dám ten nejdražší pohár!" rozesměje a my s ním. "Hele, zase tolik peněz tu nemám!" brání se Franky.
"Dneska je pařba v klubovně, příjdete?" ptá se Timo. "Jo, možná!" slíbím neurčitě. "Já jdu na sto pro!" usmívá se Franky. Asi už se nemůže dočkat až to výzo oslaví něčím pestřejším než je pohár. "Přijď taky, bude sranda…" přemlouvá mě Timo. Narozdíl od těch Frankyho má Timo čokoládový kukadla ve kterejch se začínám pomalu, ale jistě utápět. "Uvidíme jo?" usměju se roztomile a otočím s k němu zády. "Tak večer, čau!" rozloučí se Franky a vezme mě za ruku. "Hele vy kamarádi!" zařve na nás Timo. "Ne nadarmo se říká : Kamarád taky rád!" křičí tak nahlas že ho musí slyšet celá ulice! "Ty zmetku!!" zakřičí s úsměvem a hodí po něm kámen. "Pojď Franky a neřeš ho!" směju se. "Já mu dám kamarád taky rád!!" zuří! Heh, nechápu proč ho to rozhodilo…..
Autorka: Negi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama