Best friends II. díl

31. prosince 2007 v 19:57 | €vule |  Best friends
Odpoledne se rozvalím u bazénu, abych mohla chytat bronz. "To je nuda!! Asi půjdu na solárko!!" křikne mamka a už si to ke mně šine. "Na solárko: Mami, vždyť svítí slunko. Si v poho?" zapochybuji nad jejím zdravím. "No a?" pokrčí rameny. "A nespal se!" rozkáže mi. No já to asi fakt ovlivním no… xD Pochvíli ticha, kdy si já v hlavě přebírám jestli nemá úpal, promluví: "Hele Andry, toho kluka se drž! Je to kus," mrkne na mě. Oh bože co to mele? Jakej kus? "Cože?" vylítnu do sedu a udiveně na ni zírám. "No ten jak ses s ním dneska líbala před domem," upřesní. OMG! Ona má fakt úpal. Vždyť to byl Franky!!!! Jenom sme si dali přátelskou pusu na rozloučení. "Myslíš Frankyho?" pozvednu tázavě obočí. "Oh, to byl Franky??" zhrozí se. "Ano mami to byl Franky," zopakuji se smíchem. "Ziegler jo?" "Jo!" zopakuji. Chvíli mlčí a nic neřiká. "Kdybych byla mladší Andreo, šla bych do něj!!" řekne a odejde. Cs, já mám fakt jeblou mámu. Asi je to tím sluníčkem. "Mami běž si lehnout!" křiknu za ní. "No dyť jdu! A nebuť drzá!!" pohrozí mi se vztyčeným prstem.

"Andreo! Andreo!" slyším, jak na mě někdo volá. Zvednu pohled od rozečtené knížky, abych za plotem spatřila usmívajícího se Tima. "Pojď sem!" oplatím usměv. "Vedro co?" sjede mě nenasytným pohledem. "Máš plavky?" začnu mu vyslíkat triko. "Hele…!" pozvedne obočí. "Pojď do vody!" usměju se. "Dobře! Ale ty se mnou!" mrkne. Hned mě trkne co chce udělat. Hodit mě tam. Pro moji rozpálenou kůži by to byl šok a proto začnu zdrhat. "Já tě stejně chytnu!" křikne. Měl pravdu, chytí! "Timo …… néé!" protestuju. "Jo! Nadechni se!" varuje mě a skočí.
To že mě varoval, abych se nadechla, nějak nestihnu a ještě si chlorované vody nechtěně upiju. "Měla si zavřít pusu!" směje se mi. "Sem to nestihla!" bráním se a chci vylízt. "No to teda ne!" stáhne mě za boky zpátky do té ledárny. "Mě je zima…. Pusť mě!" žadoním. "To teda ne! Přece se tady nebudu koupat sám!" zadívá se mi do očí. "Zavolám mámu," zavtipkuju. "Je pěkná?" zajímá se. "Cs!" zatvářím se na oko uraženě, otočím se k němu zády a vylezu z bazénu.
"Půjdeš večer na tu párty?" doplave ke kraji. "Nevím," pokrčím rameny. "Ty tam jdeš?" pokračuju. "No jasně! Chci si užít!" hodí na mě zajímavej kukuč. No.. zajímalo by mě jak to slovo "užít" myslí. "Uvidíme," slíbím znovu neurčitě. Vyleze ven z bazénu a rychlými kroky dojde až ke mně. Stoupne si přede mě a upřeně na mě hledí. Uwooow! Má neuvěřitelně nádherný tělo! Zadívám se na kapku která mu steče z vlasů a skončí u podbříšku. Ani si neuvědomuju, že zírám jak smyslů zbavená! "Co je?" znejistí. "Nic," kuňknu. "Nic?" zopakuje. "Jo nic," udělám krok dozadu. "Přitahuju tě že?" řekne sebevědomě. Neřikám že ne! Ale…… cs ten si věří!! "Nějakej sebevědomEJ ne?" vrátím se o krok dopředu. Přiblíží se ke mně tak nebezpečně blízko. Srdce mi bije jako na poplach, ale proč? Vždyť je to jenom kluk! Pomalu příblíží obličej k mému. Jestli se pokusí mě políbit, tak jednu schytá. "Dal bych ti pusu, ale ty by si mi dala facku," usměje se. Jak to ví?! On mi snad čte myšlenky!! Ale, tak proč nezkusit, jak libá? "Nedala!" řeknu vyzývavě a obejmu ho. "Nedaš?" zřejmě se ujišťuje. Místo odpovědí přiložím rty k těm jeho. Nemusím ani dlouho čekat a jeho jazyk už se dobívá do mých úst. Jemně je pootevřu a…… "Andreo!" volá Franky. "Sakra!" uleví si Timo. "No?" ozvu se. "Tvoje máma řikala že jsi na zahradě…. Twe, já sem vás vyrušil??" zeptá se rozpačitě. "Ne!" zalže Timo, ale na rozdíl ode mě se chová vyrovnaně. "Co potřebuješ?" zeptám se ho. "Hej co ste tu dělali??" ptá se blbě. "Nic," zalžu. "Kecáš! Seš nějaká vyklepaná a vidím ti na očích že mi lžeš! Co ste dělali??" rejpe a usmívá se u toho jak nejsvatější. "Řikám nic!!" zvednu se z lehátka a odeberu se domů. "Počkej Anďo! Já to tak nemyslel!" omlouvá se mi Franky. "Tak přijdeš??" vmísí se do toho Timo. "Polibte mi oba prdel!!" zakřičím. Oni se na sebe jen nechápavě kouknou. Já tak nenávidím, když do mě někdo reje! Grr! A na tu párty půjdu! Ještě pořád nevím jak líbá!! ;o)
Autorka: Negi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama