Reklama 1.

26. prosince 2007 v 8:32 | €vule |  Reklama
18.8.2007.beruska
"Ne, Timo!Stoupni si támhle, aby tě mohla kamera dobře zabrat!Jasný?!" řikam a napůl křičim na tu rozmazlenou hvězdičku Tima Sonnenscheina.
"Jo jasný!" náš Timánek (tak mu řikam já i štáb. :D Ale jenom když nás neslyší...) je už taky trošku naštvanej.No vlastně trošku víc.
No takže abych vám to objasnila:Timánek přijal jednu nabídku od televize a teď bude účinkovat v reklamě.Je docela dost slavnej, zvlášť tady v Německu.O ostatních klucích z Nevada Tan se moc nemluví a ani se o ně nikdo moc nezajímá.Ta skupina furt existuje, ale moc se o ní nemluví.Timovi je 21.Je tváří asi 5 parfémů (pánských a myslim že i jednoho dámskýho:o)).Měl malou roli ve filmu a daboval 8 herců a 6 animovaných postaviček.Jak řikám je slavnej a hodně se o něm mluví.Neřeknu kdyby pobláznil jenom pubertální holky, ale von okouzlil i kluky a dospělí všeho věku.Dokonce i některej důchodce ví kdo je Timo Sonnenschein, ale už vám neřekne kdo je David Bonk nebo dokonce Juri Schwe.Pár lidí ví kdo je Franky Ziegler, ale to spíš jenom kvůli tomu že je frontmanem skupiny.
No a teď kdo sem já: Jmenuju se Anya. Matce se totiž líbil ňákej film a hlavní hrdinka se jmenovala právě Anya.No sice s tim měla problémy, ale nakonec mi to jméno dali...Je mi 19.Od malička bydlim v Německu.Nikdo mi nechtěl říct proč a ani mě to nezajímá.ale máti mě učila česky takže pohoda.Neznam svýho tátu a sem trošku rozmazlená...Když ste jedináček a máte jenom mámu tak je to docela jasný. Mezi moje koníčky patří práce v televizi, četba a poslouchání hudby.Nemam moc kamarádů.Je to asi kvůli vzhledu...Ne že bych nebyla hezká, to ne, ale nevezmu na sebe jinou bravu než černou, mam krátký černý vlasy, věčně nagelovaný.Nesnášim sukně a hvězdičky typu Timo S., Lindsay Lohan, Paris Hilton a podobně.Posloucham rock a metal.Tak různý kapely, nemá cenu je vyjmenovávat...Posloucham i Nevada Tan.Ani nesportuju.Nebaví mě to.Jim celkem nezdravě ale mam asi hodně dobrej metabolismus, protože sem hubená.Záhada.No nic.Zpátky k příběhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama