Rozhovor s Davidem o T:movi

29. prosince 2007 v 11:57 | Nancy |  Články a rozhovory
Přeložila Marti.Kaulitz pro nevada-tan.blog.cz
Přítele má každý, ale přátelství mezi kytaristou Davidem a raperem Timem je něco jiného.Znají už přes 16 let, každý ví o tom druhém všechno! David by dal za Tima všecko a přesně tak i naopak. V BRAVU David mluví poprvé o jeho pevným vztahu s nejlepším kamarádem...
Bravo: Jak je to s Timem?
Timo je můj nejlepší přítel! A tak to i bylo!
Bravo: Jak dlouho se už znáte?
Když jsem se s Timem poznal ,měl 4 roky a já 3roky. Byli jsme ve stejné školce a oba jsme byli totální outsideři. Proto jsme si spolu hráli. Po školce často chodil k nám.

Bravo: Chodili jste potom spolu na tu samou školu?
Ne, bohužel! Naše byly od sebe vzdálené 30 km. Já jsem žil v Neumünsteru, on v malém městečku jmenem Hohenwestedt. Ale ve školce jsme se stali takovými silnými přáteli, že jsme se potom stále scházeli.
Bravo: Jak často jste se vídali?
Nejčastěji jak to šlo. Přes týden jsme se občas navštěvovali. Přes víkendy spával velmi často Timo u nás. Když mi bylo 17 jeli jsme spolu poprvé na dovolenou. Od té doby jsme spolu každé letní prázdniny cestovali do Dánska .
Bravo: Jak to šlo dál?
Všechno jsme dělali společně. Někdy jsme spolu začali dělat hudbu. Krátký čas jsme hráli oba na klávesy no, Timo s tím velmi rychle skončil. Po pár týdnech na to prostě neměl náladu a nervy.
Bravo: Měl tedy hudební pauzu?
Ne, vždy když jsme se setkali, psali jsme spolu nějaké kousky.T o začalo, když nám bylo 8 let. Buď jsme se věnovali hudbě anebo natáčení filmů. Timo miluje filmování, dodnes při sobě nosí stále kameru!
Bravo: Jak důležité je pro vás kamarádsví?
To se slovy nedá vyjádřit. Timo byl vždy při mně, když jsem měl depky, když se mi udělalo zle a nebo když mě odrovnávali děcka ve škole. Když sem mu zavolal tak on hned přišel. To bylo jak v nějakém vztahu (jako holka + kluk) - mluvili jsme spolu denně 5 hodin, protože jsme si volali nejméně 10x za den.
Bravo: Máte před sebou nějaká tajemství?
NE! Tak to bylo vždy! Někdy spolu prokecáme celou noc, i když se vidíme každý den. Jednoduše to potřebujeme...
Bravo: Co by dokázalo zničit vaše přátelství?
Nic! Naše motto zní:,,Nás smrt nerozdělí!" Jeden pro druhého by jsme dokonce zemřeli! V posledních 16 roků jsme toho spolu hodně zažili a zvládli, že nemůže přijít nic, co by naše přátelství zničilo. Vždy jsme všechno zvládli spolu a tak to i zůstane!
Bravo: Co by ti chybělo, kdyby Timo náhle kvůli autonehodě už víc nebyl.
Moje JÁ! Je to skutečně tak: T:mo a já jsme jedna osoba. Stejně rozmýšlíme, rozumíme si a víme, když se tomu druhému udělá zle. Víme, co má ten druhý rád a co se mu libí a co ne. Vím, co si myslí, vím o něm všecko! A to samé i on o mě.
Bravo: Neuvěřitelné...
Souhlasí! Neznám nikoho, kdo má takové přátelství jako my dva. A to mě neuvěřitelně teší! Timo nejen je můj nejlepší přítel, ale je jako moje dvojče!
Bravo: Jak důležité je pro Nevada Tan vaše přátelství?
Kapela pochází ze mě a z Tima. Vidím to takhle - bez našeho přátelství by dnes NevadaTan neexistovaly…
P.S. Trochu jsem to poopravila, slečna, která to překládala tam měla dost chyb. Ale i tak jsem ráda, že to přeložila...:-)) Zdroj máte ostatně nahoře...xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama