Neustart 13.

28. června 2008 v 18:09 | €vule |  Neustart
tittle: Neustart
author: Myšák
part: 13.

Uvnitř bylo celkem dost lidí, ale nebylo se čemu divit, protože je pátek a to si chtějí všichni pořádně užít. Braly jsme regály útokem a po klucích jsme ani nekoukaly. Až chvíli před kasou mě někdo chytil za ruku.
"Hej!"křikla jsem a otočila se. Nejdřív jsem se lekla, že mi někdo chce ukrást kabelku, ale když jsem za sebou viděla Tima a zbytek skupiny, tak se mi celkem ulevilo.
"Co tady děláte?"zeptal se mě a prohlížel si náš košík. "No, chtěly sme taky něco koupit."řekla Lenka a začala vyndávat zboží na pás.
Pomalu jsme postupovaly a já jsem stála u kasy a čekala na konečnou cenu. "Bude to 50 euro."řekla prodavačka a čekala na zaplacení. "Tak tohle se nám pěkně prodražilo."řekla jsem a zaplatila. Pak zaplatili svůj nákup i kluci a nakonec jsme všichni společně vyšli ven.
"Tak teda, tohle bude pořádná pařba."řekla jsem a prohlídla si oba dva plné nákupní koše. "No, vždyť je taky co oslavovat."řekl Jan a začal dávat nákup do auta. "Tak počkejte, můžete to dát k nám do auta. My sme stejně v autě sami."nabídla Lenka a odemkla kufr. Pomohly jsme tedy klukům přendat nákup z jejich auta do našeho, uklidili jsme vozíky a pomalu se vydali na cestu domů. Museli jsme všechno na tu večerní pařbu připravit a bylo mi naprosto jasné, že ty přípravy budou trvat trochu déle.
"Tak kam dáme ten stůl?"ptala jsem se po několikáté Lenky, které stála u nás na zahradě a zkoumavě si to tam prohlížela. "Děláš, jak kdybys tady byla poprví."řekla jsem a položila stůl vedle grilu. "Tak ho postavíme na kraj louky a na louce se pak bude moct blbnout."navrhla a chytla stůl z jedné strany. Já jsem ho popadla z té druhé a pomalu jsme ho přenesly na kraj louky.
"Co to tady nacvičujete?"zeptal se nás Franky, když nás viděl, jak taháme po louce židle. "Snažíme se to tady připravit na tu oslavu."řekla jsem a dodala, že by nám mohl jít pomoc. Chvíli na nás překvapeně civěl, ale pak přeskočil plot, který nás dělil a přišel k nám. "Tak s čím můžu pomoc?" "Mno tak můžeš jít za Lenkou a ta ti dá nějaký maso který tady pak budeme grilovat."řekla jsem a naznačila mu, aby šel k nám domů a pomohl tam Lence s přípravou jídla. Já jsem vzala kýbl s vodou a začala jsem čistit židle.
"Ahoj!"ozvalo se za mnou a já jsem málem spadla do kbelíku, jak jsem se lekla. Zrovna v tu chvíli vycházela ven i Lenka s Frankym a tak se oba dva pěkně zasmáli.
"Hahaha."řekla jsem a podívala se po Timovi, který stál za mnou a smál se mi. "Něco k smíchu?"řekla jsem a hodila po něm mokrý hadr. "Ne ne, nic."řekl a pomohl mi rozestavit židle ke stolu. "Tak to by bylo."řekla jsem a podívala se po stole, který byl plný nejrůznějšího alkoholu, masa, chipsů a různých jiných věcí.
"Ahoj všichni!" "No to je dost!"zakřičela Lenka a šla naproti ostatním hostům. "Tak je nás tady snad plnej počet a tak si myslím, že můžeme začít!"řekla Lenka a podala Timovi skleničku. "Co to jako je?"zeptala jsem se nechápavě, když si Timo stoupl a podíval se po nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama