Neustart 15.

30. června 2008 v 12:15 | €vule |  Neustart
tittle: Neustart
author: Myšák
part: 15.

"Ne, to ne, ale začalo mě bolet koleno, ale to je jedno. Za chvíli to přejde a pak zas půjdu."řekla jsem a podívala se po Timovi. Bláznivě skákal po louce a dělal blbosti.
Juri si toho všiml a tak odešel. Bylo mu asi jasné, že teď bych ho stejně neposlouchala. Byla jsem zabraná do Tima a nic jiného mě nezajímalo.
Po chvíli přišel Jan k pultu a začal hledat nějaké cédéčko. "Co hledáš?"zeptala jsem se ho, když jsem k němu přišla. "Ale, chtělo by to něco pomalejšího. Nemáte tady nějaký ploužáky nebo něco takovýho?" "Mno, tak já a lenka na ploužáky moc nejsme, ale jednou jsem dostala něco od kámošek. Mělo by to někde tady bejt."řekla jsem mu a podala mu pořadač s cédéčkama. "Jo, tohle by šlo."řekl a vytáhl cd s ploužáky. "To myslíš vážně?"zeptala jsem se ho a překvapeně se na něho podívala. "A proč ne? Myslím, že pár adeptů na tanec s tebou se tady najde."řekl a podíval se směrem k Timovi. Potom pustil cd a šel k Lence. Bylo mi jasné, že si s ní chce zatancovat a tak jsem ho nechala jít a už jsem se ho na nic neptala.
Sedla jsem si znovu na židli a sledovala Lenku s Janem. Byli spolu uprostřed louky a pomalu se pohupovali v rytmu písničky. Byla jsem do nich tak zabraná, že jsem si ani nevšimla Tima, který se ke mně pomalu blížil. "Co ty tady tak sama?"zeptal se mě a chytil mě za ruku. Já jsem sebou jen překvapeně cukla a podívala se na něj očí. "Sedim. Koukám na Lenku a na Jana. Celkem se k sobě hoděj." "A semnou by sis šla zatancovat?"zeptal se mě. "Může bejt."řekla jsem a pomalu šla s ním na louku.
Tam mě jemně chytil kolem pasu a já mu položila ruce na ramena. Začali jsme se po malých krůčcích pomalu otáčet a já jsem na sobě cítila zkoumavé pohledy ostatních. Bylo mi to ale jedno, protože jsem tancovala s Timem a to jsem si v tu chvíli chtěla pořádně užít. Pomalu jsme se otáčeli a já jsem cítila jak Timovi padají ruce směrem k mému zadku. Tam se jeho ruce zastavili a on si mě přitáhl ještě blíž k sobě. Byli jsme u sebe tak blízko, že by se mezi námi sotva protáhla myš. Pak se mi podíval do očí a já jsem v jeho očích viděla něco víc než jen přátelství. Pomalu jsme se k sobě začali přibližovat rty a když jsme od sebe byli jen kousíček, přestala hrát muzika a tak jsme pomalu šli k ostatním.
"Tak to bylo dost dobrý."řekla Lenka a přitulila se k Janovi. "No, vy ste se teda nějak moc rychle našli."řekla jsem a opřela se o opěradlo u židle. "No jo, když Lenka je hned tak hr, tak jsem jí nechal."řekl Jan a všichni mimo Lenky jsme se tomu začali smát. Lenka ale hned prohodila něco nazpátek, takže bylo za chvíli po smíchu.
"No, tak mi už půjdem."řekl Linke a rozloučil se s námi. Společně s ním odešel i Franky, David a Juri a tak jsme na zahradě zůstali jen já, lenka, Jan a Timo.
Lenka s Janem se někam vytratili a tak jsem tam zůstala jen já s Timem. Seděli jsme proti sobě a ani jeden nevěděl, co má říct. "Není ti zima?"zeptal se Timo aby prolomil to ticho. "No trochu jo, ale je ještě moc hezky, abych šla domů."řekla jsem a začala pomalu roztápět v zahradním krbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama