Nesvedeš mě... nebo jo ? 18. KONEC

25. srpna 2008 v 11:30 | €vule |  Nesvědeš mě... nebo jo ?
název: Nesvedeš mě... nebo jo ?
autor: Myšák
díl: 18. (konec)

"Ahoj zlato." pozdraví mě, když se spolu sejdeme. "Ahoj." políbim ho. "Hele můžu se tě na něco zeptat?" podívám se na něj. "No jasně, ptej se." pokrčí rameny. "No, tak víš co....známe se dost dlouho a já pořád nevim jak se menuješ." "Hele a je to potřeba? Prostě mi říkej tak, jak chceš." políbí mě. "Hm, ok. Tak co dneska? Máš něco v plánu?" mrknu na něj. "Já? Ani ne, ale ty asi jo, že?" "Hm...nechceš jít ke mě?" nabídnu mu. "Jo, proč ne." položí mi ruku na zadek a společně se vydáme ke mě.
"Wau. Máš to tady super." posadí se na postel. "Jo? Tak to sem ráda, že se ti tady líbí." sednu si vedle něj. "Tak co podniknem?" koukne na mě. "No, co myslíš?" sednu si obkročmo na něj a začnu ho líbat. Zajedu mu pod tričko a jemně ho hladim po břiše. Začne spolupracovat. Jemně mě položí na postel a stáhne ze mě tričko. Začne mě hladit a během toho se líbáme. Pořád má na sobě mikinu a přes hlavu kapuci. Toho ho musim zbavit. Strhnu mu kapuci z hlavy a s tim mu sundám i kšiltovku. "Timo?" vyvalim oči a odtáhnu se od něho. "Jo, sem to já a celou dobu sem to já byl." ušklíbne se. "Mno, tak tim líp......" přitáhnu si ho k sobě a začneme se divoce líbat. "Myslel sem, že mě nesnášíš?" usměje se. "Bejvávalo." zašklebim se a začnu ho líbat.
#Další den ve škole#
"Tak co? Jaký to bylo?" Kathrin je zvědavá. "Boží. je super." usměju se. "No a už víš jak se menuje?" Kajush na mě mrkne. "No...wim, ale..." "Ale co?" Lenka na mě vrhne vražednej pohled. "Povedlo se mu to." "Jako co? Si děláš prdel, že budeš matkou?" všechny na mě koukaj. "Ne! Bože jen to ne. Povedlo se mu něco jinýho. Svedl mě." "Počkej, ale tak kdybys k němu nic necejtila, tak by ses nim přeci nevyspala, ne?" koukne na mě Kathrin. "Tak kdo to teda je?" nedočkavě se vyptává Kajush. Nadechnu se a to jediný co řeknu je "Timo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama